KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15728092
nr 1572 8092
Etsning
Herman Lindkvist. Glasbruksgatan, Signerad. Bildmått: 12x16cm, yttermått inklusive ram: 27x38cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:14:08
100 kr
150 kr